Tabletki odchudzające Chili Fat Burner – przeczytaj zanim kupisz!

Lato za pasem, wypadałoby wziąć się za siebie. Jak to mówią: lepiej późno niż wcale. Wstępny plan działania ustalony. Myślę, że moja rozpiska nie będzie dla nikogo zaskoczeniem….

  • dieta
  • sport

Chociaż może… Chili Fat Burner? Kojarzycie ten preparat? Spokojnie, ja też nie. Aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, abym uzupełnił wiedzę na jego temat. Myślę, że każdemu odchudzającemu przyda się dodatkowe wsparcie. Ten kto chociaż raz w życiu był na diecie, wie że to nie przelewki. Czasami jest naprawdę ciężko…. Wyobraź sobie taką sytuację. Ciepły, piątkowy wieczór, przyjemna knajpka, świetna muzyka, a w tym wszystkim Ty ze szklanką wody mineralnej, bo przecież alkoholu pić nie możesz. W końcu jesteś na redukcji. Nie wspominając o pizzy czy innym fast-foodzie. Toż to grzech śmiertelny!

Chili Fat Burnerchili

Dlaczego akurat właśnie on, skoro w aptekach jest tyle inne preparatów? Calominal, Liporedium, Therm Line Fast. Będę z Wami szczery – skusiła mnie nazwa, która ewidentnie kojarzy się z odchudzaniem i to z takim na maxa skutecznym! Spójrzcie:

  • chilii – przyprawa znana ze swoich właściwości termogenicznych, czyli przyspieszających spalanie tkanki tłuszczowej
  • fat – tłuszcz, którego pozbędziemy się przy pomocy opisywanego w dzisiejszym wpisie suplementu
  • burner – palnik, dzięki któremu nasz tłuszcz zacznie płonąć niczym żywa pochodnia 😀

Dobrze kombinuje, prawda? 😀

Chili Fat Burner skład

Ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że skład tabletek Chili Fat Burner nie bazuje tylko i wyłącznie na ekstrakcie z ostrej papryczki. Znajdziemy tutaj szereg innych substancji, a mianowicie:

  • zieloną herbatę
  • błonnik jabłkowy

Jestem przekonana, że gdzieś już o nich słyszałaś. Zielona herbata oczyszcza organizm z toksyn. Natomiast błonnik zmniejsza łaknienie, co rzecz jasna przekłada się na redukcję wagi.

Chili Fat Burner sposób użycia

1 kapsułka dziennie, najlepiej 30 minut przed posiłkiem. Dodatkowo zaleca się prowadzenie zdrowego stylu życia: zbilansowana dieta, sport.

Chili Fat Burner cena

Cena zachęca do zakupu – 20 złotych za opakowanie (30 kapsułek). W przypadku opinii, sprawa ma się nieco inaczej.

Chili Fat Burner opinie 

Tak jak już wcześniej zdążyłam nadmienić. Cena zachęca do zakupu Chili Fat Burner, co oczywiście znajduje odzwierciedlenie w niezliczonych opiniach konsumentów.

anna

Chyba zgodzicie się ze mną, że powyższy komentarz nie zachęca do zakupu. Wręcz przeciwnie, neguje działanie Chili Fat Burner. Namawia do zapoznania się z produktem konkurencyjnej firmy. Zwykła reklama czy szczera prawda? Sprawdźmy!

African Mango

To jeden z najbardziej popularnych suplementów. Od kilkunastu lat zajmuje pierwsze miejsca w rankingach tabletek na odchudzanie. Swojej pozycji nie zawdzięcza wyimaginowanym obietnicom producenta, a faktom, które znajdują odzwierciedlenie nie tylko w pozytywnych opiniach konsumentów, ale również w  eksperymentach naukowych.

African Mango efektyafricanmango-home

Z badań klinicznych przeprowadzonych z inicjatywy uczonych z University of Yaounde wynika, że tabletki African Mango przyspieszają proces odchudzania – i to dwukrotnie! Skąd takie wnioski? Już piszę.

Grudzień, 2005 rok, grupa 40 osób zmagających się z nadwagą. Część odchudza się przy pomocy diety i African Mango, a część przy pomocy placebo. Po upływie sześciu tygodni przychodzi czas na podsumowanie tego, co udało się osiągnąć uczestnikom eksperymentu.

  • Grupa A (suplementująca African Mango) zrzuciła od 12 do 15 kg w przeciągu 42 dni.
  • Grupa B(suplementująca placebo) schudła zaledwie 4-6 kg w przeciągu wyżej określonego czasu.

African Mango gdzie kupić?

Cóż… Efekty napawają optymizmem i zachęcają do zakupu. Zwłaszcza teraz, kiedy pogoda za oknem sprzyja eksponowaniu ciała. A`propos, gdzie można zamówić ten cudowny suplement? Dobrze napisane “zamówić”. Być może teraz Was zaskoczę, ale…. jednym, godnym polecenia miejscem jest Internet. Oczywiście nie chodzi mi o Allegro czy inny portal aukcyjny, a oficjalną stronę producenta.

African Mango cena

To preparat z wyższej półki, na który moim zdaniem warto odłożyć pieniądze. Z  African Mango jest tak samo, jak z porządnymi butami czy ciuchami znanej marki. Wydasz więcej – nosisz dłużej. A  w tym przypadku chudniesz szybciej, bardziej efektywnie i co najważniejsze na stałe! Otóż tabletki z ekstraktem z pestek afrykańskiego mango chronią nas przed efektem jojo, czyli ponownym przybieraniem na wadze! Jeżeli masz dość bezskutecznych diet i katorżniczych treningów na siłowni, ten suplement jest dla Ciebie!

 

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *