Odchudzanie z Therm Line ii – czy warto?

Therm Line ii to jeden z najbardziej popularnych suplementów diety na odchudzanie. Sama jestem zdziwiona tym, że zainteresowałam się nim tak późno. Z tego, co zdążyłam się zorientować, na rynku farmaceutycznym zadebiutował już w 2006 roku! Ponad dziesięcioletni poślizg… Hm… Na to wygląda. Chociaż z drugiej strony…. Taki staż musi o czymś świadczyć. Z ciekawości wybrałam się do pobliskiej apteki. Zapytałam o  tabletki Therm Line ii. Miła pani farmaceutka powiedziała, że aktualnie nie ma ich na stanie… Hm…Dziwna sprawa.. Czyżby wszystkie Polki wpadły w wir odchudzania z Therm Line ii? Odpowiedzi na to pytanie postanowiłam poszukać w Internecie.

Therm Line ii opinie

W okno wyszukiwarki wpisałam hasło: Therm Line ii opinie. Spójrzcie, co otrzymałam w zamian.

odch

Całą listę stron do przejrzenia. Od razu postanowiłam zagłębić się w lekturę. Szczerze? Nie spodziewałam się czegoś takiego…

 • Pierwszy komentarz – negatywny
 • Drugi komentarz – negatywny
 • Trzeci komentarz – negatywny

I tak można wymieniać bez końca. Skąd więc tak ogromne zainteresowanie tym produktem. Spójrzmy na skład.

 

Therm Line ii skład ii

 • ekstrakt z owoców cytrusowych
 • ekstrakt z gorzkiej pomarańczy
 • L-tyrozyna
 • ekstrakt z zielonej herbaty
 • ekstrakt z guarany
 • ekstrakt z imbiru
 • winian L-karnityny
 • ekstrakt z owoców pieprzu kajeńskiego
 • aminokwasowy chelat chromu
 • kofeina
 • ekstrakt zielonej kawy

Podsumowując, nic specjalnego. Weźmy na przykład taką zielona herbatę. Tyle się mówi na temat jej właściwości odchudzających. Aczkolwiek nikt do tej pory nie powiedział wprost, że spala tłuszcz. Kofeina to samo. Dodaje energii, zwiększa efektywność treningów ….. i nic poza tym.

Therm Line ii cena

A może to kwestia ceny? 30 złotych za opakowanie odpowiadające miesięcznej kuracji Therm Linne ii. Cóż mogę napisać…. Przyciąga uwagę. Pytanie brzmi: czy warto płacić za coś, co nie działa?

Alternatywa dla Therm Line ii 

Skuteczną alternatywą dla tabletek Therm Line ii może okazać się preparat African Mango, który w przeciwieństwie do preparatu konkurencyjnej firmy może pochwalić się udowodnioną skutecznością działania. Więcej na ten temat przeczytasz poniżej.

African Mango efekty

W 2005 roku z inicjatywy uczonych z University of Yaounde przeprowadzano badania mające na celu udowodnić, że preparat African Mango działa. Do trwającego sześć tygodni eksperymentu zaproszono 40 osób zmagających się z nadwagą.
Część z nich suplementowała przez ten czas African Mango, a część odchudzała się tylko przy pomocy diety. Wyniki prezentują się następująco:

128695_garcinia-cambogia-and-weight-loss

Robi wrażenie, prawda?

African Mango skład

Ku mojemu zaskoczeniu, okazało się, że African Mango to preparat jednoskładnikowy. Patrząc na powyższy wykres spodziewałam się tablicy Mendelejewa. Tymczasem znajdziemy tutaj tylko i wyłącznie ekstrakt z pestek afrykańskiego mango Irvingia Gabonensis. Z drugiej strony, mogłam to przewidzieć. Nazwa preparatu mówi sama za siebie… 😉

African Mango cena

Zanim poruszę kwestię ceny. Chciałabym zwrócić Waszą uwagę na jeden, jakże istotny szczegół. Otóż, oryginalne tabletki można kupić tylko i wyłącznie tutaj – oficjalny sklep African Mango. Preparaty sprzedawane w aptekach, na Allegro lub innych portalach aukcyjnych nie pomogą nam schudnąć. I nie jest to moje widzimisię czy reklama. Po prostu, zawierają one znikomą ilość ekstraktu Irvingia Gabonensis dlatego też ich stosowanie nie przynosi żadnych rezultatów.

africanmango-home

Nie przegap okazji i zamów African Mango z 20% zniżką!!! 

 

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *