Tabletki na odchudzanie Goji Berry 500 – czy są skuteczne?

Jagody goji zawładnęły polskim rynkiem. Zdecydowana większość mieszkanek naszego kraju wierzy gorąco w to, że dzięki nim schudnie, odmłodnieje, wypięknieje, a jednocześnie pozbędzie się kompleksów. Nie zdając sobie kompletnie sprawy z tego, że nasze rodzime borówki, porzeczki czy maliny mają dokładnie takie same właściwości zdrowotne jak one, a są o połowę tańsze. Co ja piszę, kilkakrotnie tańsze!!! Ba! Teraz są dostępne za darmo. Wystarczy wybrać się na wycieczkę do lasu…. Do którego większości z nas jest nie po drodze. Za to ze sklepem ze zdrową żywnością jesteśmy za pan brat. Chętnie kupujemy produkty Eko i Bio na czele z preparatem Goji Berry 500.

Goji Berry 500

Nie trudno domyślić się, że jest to środek, którego formuła bazuje na ekstrakcie z jagód acai. Jego producent twierdzi, że stanowi on doskonałą alternatywę dla niebezpiecznych dla naszego organizmu spalaczy tłuszczu. Trudno się z nim nie zgodzić.

Goji Berry 500 działanie500

Jagody goji to bogactwo witamin, minerałów oraz antyoksydantów – substancji, które odgrywają bardzo istotną rolę w procesie odchudzania.

  • oczyszczają organizm z toksyn
  • usprawniają pracę jelit
  • usuwają tłuszcz z najbardziej newralgicznych części ciała – brzucha, ud oraz poślaków
  • regulują poziom cholesterolu we krwi
  • zmniejszają łaknienie

Goji Berry 500 dawkowanie

Producent zaleca przyjmowanie 2 kapsułek dziennie, najlepiej bezpośrednio po lub w trakcie posiłku.

 

Goji Berry 500 cena

Jak przystało na środek podchodzenia naturalnego, Goji Berry 500 nie należy do najtańszych. 97 zł za opakowanie (60 kapsułek).

Goji Berry 500 opinie

Ze względu na dużą popularność jagód goji w naszym kraju, znalezienie opinii na temat tabletek Goji Berry 500 nie sprawiło mi żadnego problemu.

goji

African Mango

Nie powiem, zaintrygowała mnie ta odpowiedź… Postanowiłam sprawdzić czym jest to słynne
African Mango. Szczerze mówiąc, już niejednokrotnie spotkałam się z tą nazwą, ale jakoś nigdy nie zagłębiałam się w szczegóły. Po prostu, myślałam że to taka sama ściema jak Goji Berry 500… Tymczasem okazuje się, że ten środek naprawdę działa!

African Mango efektyafricanmango-home

Tabletki African Mango przyspieszają odchudzanie – i to nie są puste słowa, a fakt który ma potwierdzenie naukowe. W 2005 roku przeprowadzano eksperyment, do którego zaproszono 40 osób zmagających się z nadwagą. Część z nich odchudzała się przy pomocy placebo, a część przy pomocy African Mango. Zgadnijcie kto osiągnął lepsze efekty. Pytanie retoryczne. Aczkolwiek nie omieszkam udzielić odpowiedzi.

  • Uczestnicy suplementujący African Mango schudli dwa razy więcej w porównaniu do tych, którzy przyjmowali placebo!

African Mango forum

African Mango to jeden z nielicznych preparatów dostępnych na rynku, który może pochwalić się nienaganną opinią. Ponad 90% konsumentów potwierdza jego skuteczność!

African Mango gdzie kupić?

Oryginalne tabletki można kupić tylko i wyłącznie tutaj – czyli na oficjalnej stronie producenta African Mango. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że w sieci nie brakuje tańszych odpowiedników… Dlatego w tym momencie chciałabym Was zachęcić do udzielenia odpowiedzi na jedno zasadnicze pytanie: zależy Wam na zdrowiu i trwałych efektach odchudzania czy domniemanych oszczędnościach? Dlaczego domniemanych? Otóż preparaty konkurencyjnych firm zawierają niewystarczającą ilość ekstraktu z pestek afrykańskiego mango. Jedyna słuszna dawka to 600 mg!

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *