Destresan – opinie, działanie, skład!

Lato – czas relaksu i odpoczynku. Niestety nie dla wszystkich. Na taki komfort może pozwolić sobie zaledwie, co trzeci mieszkaniec naszego kraju. Większość z nas spędza wakacje w domu  – tak wynika z najnowszych badań CBOS! Przyczyną takiego stanu rzeczy należy upatrywać (jak nie trudno się domyślić) w finansach. Minimalne wynagrodzenie wynosi 1530 złotych netto, tymczasem tygodniowy pobyt nad polskim morzem może nas kosztować nawet 3,5 tys.!!! Nic dziwnego, że decydujemy się na podjęcie dodatkowej aktywności zawodowej, która niestety wiąże się często z dodatkowym stres. Ten z kolei odbija się na codziennej jakości życia. Jesteśmy rozdrażnieni, poddenerwowani, nie możemy spać. Wizja wymarzonego wyjazdu zaczyna dziwnie oddalać się w czasie… Zamiast wylegiwać się nad Bałtykiem, lądujemy w szpitali. Diagnoza: przepracowanie. Zalecenia: odpoczynek. Kładziemy się do łóżka, staramy się zasnąć.

 • 10 minut – nic
 • 20 minut – nic

Odpalamy YouTube, wpisujemy hasło: muzyka do snu. Włączamy i słuchamy. Dalej nic. Przekręcamy się z boku na bok, nerwowo patrząc na wskazówki budzika. Zegarek, telefon, zegarek, telefon i tak wkoło. Zdenerwowani i niewyspani zmierzamy do apteki, prosimy o coś na spanie. Przemiła pani farmaceutka oferuje nam Destresan – preparat 2w1.

max

Destresan MAX spokój duszy i ciała

Preparat wykazujący działanie uspokajające, wyciszające oraz ułatwiające zasypianie. Wyżej wymienione właściwości to zasługa naturalnego składu. Zawarte w nim ekstrakty roślinne w połączaniu z magnezem oraz witaminą B6 stanowią kompozycję, której ciężko dorównać. Preparaty konkurencyjnych firm mają naprawdę ciężki orzech do zgryzienia!

Destresan MAX przeznacznie

Destresan Max to preparat stworzony z myślą o osobach zestresowanych, zmagających się z bezsennością, odczuwających niepokój oraz napięcie nerwowe.

Destresan MAX skład

 • Melisa lekarska – koi nerwy, wycisza, łagodzi skutki stresu, ułatwia zasypianie.
 • Rożeniec górski – redukuje stres, odpreża, zmniejsza ryzyko zachorowania na depresję.
 • Magnez – pierwiastek życia, niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
 • Witamina B6 – gwarantuje dobry nastrój i spokojny sen. Wspiera pracę mózgu.

Destresan MAX sposób użycia

1 kapsułka dziennie.

Destresan MAX opinie

Wydawać by się mogło, że zakup Destresan MAX to strzał w dziesiątkę. Naturalny skład, wszechstronne działanie, brak skutków ubocznych. Czy aby na pewno? Opinie konsumentów wskazują na coś zupełnie innego….

Destresan

 

Ciężko powiedzieć, dlaczego tak jest. W ulotce Destresan Max nie znajdziemy informacji o jakichkolwiek skutkach ubocznych, co moim zdaniem jest pewnego rodzaju niedorzecznością. Choć nigdy w życiu nie stosowałam leków uspokajających doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że prowadzenie auta po ich zażyciu jest wysoce niebezpieczną czynnością. Istnieje duże prawdopodobieństwo zaśnięcia za kierownicą.

mel

Destresan Max alternatywa

Choć wybór środków uspakajających oraz ułatwiających zasypianie jest ogromny, ciężko znaleźć taki, który w swoim działaniu jest w 100% bezpieczny dla naszego organizmu. Nie wywołuje skutków ubocznych, nie powoduje efektu tzw. otępienia. Ale jak to mówią – dla chcącego nic trudnego. Godziny spędzone w Internecie nie poszły na marne.

Melatolin Plus 

Preparat, który spełni oczekiwania nawet najbardziej kapryśnych konsumentów. Możecie mi wierzyć lub nie, ale w tej kwestii jestem naprawdę wymagająca. Szczerze? Serdecznie współczuję wszystkim sprzedawcom! Zanim coś kupię, zadaje setki pytań. I standardowo liczę na rabat. Tak było i tym razem. Zanim złożyłam zamówienie na Melatolin Plus, wysłałam obszernego maila do producenta. Ku mojemu zaskoczeniu, odpowiedź otrzymałam jeszcze tego samego dnia. Kompletnie się tego nie spodziewałam!

Melatolin Plus skład

Jeżeli miałabym porównać skład Destresan Max i Melatolin Plus . Cóż…. Różnica jest znacząca.

maksi

 

Skład przekłada się oczywiście na działanie preparatu. Melatolin Plus naprawdę imponuje!!!

Melatolin Plus działanie 

 • ułatwia zasypianie
 • odpręża
 • uspokaja
 • regeneruje
 • pomaga zminimalizować negatywne skutki stresu
 • zmniejsza ryzyko wystąpienia jet-lagu – zmęczenia spowodowanego nagłą zmianą strefy czasowej

Melatolin Plus sprawdzi się również u osób pracujących w systemie zmianowym. U większości z nich dobowy rytm organizmu jest znacząco zaburzony. Dzień oznacza noc i na odwrót. Pojawiają się problemy z zasypianiem, koncentracją, zapamiętywaniem – generalnie wydajnością organizmu.

Melatolin Plus efekty

Efekty są natychmiastowe! Pojawiają się już po zażyciu pierwszej dawki Melatolin Plus. Noc przebiega cicho i spokojnie. Nie sprowadza się do liczenia owiec, wędrówek do lodówki czy nerwowego spoglądania na zegarek. Poranek jest jeszcze bardziej zaskakujący! Budzimy się wypoczęci, pełni energii, zmotywowani do działania. A w ciągu dnia “nic” ani “nikt” nie jest w stanie nas zdenerwować!

Melatolin Plus gdzie kupić?

Tak jak już zdążyłam wspomnieć albo może i nie – Melatolin Plus to preparat sprzedawany za pośrednictwem Internetu. W związku z moimi “żydowskimi” zapędami – oszczędzanie i te sprawy, udało mi się wywalczyć zniżkę. 😉 20% rabat! Kliknij tutaj i przekonaj się sama!

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *