Co na zaparcia? Czy Dulcosfot pomoże?

Kreujemy się na społeczeństwo otwarte. Twierdzimy, że potrafimy rozmawiać o wszystkim. Serio? Choć jestem rodowitą Polką uważam zgoła inaczej. Sądzę, że w naszym państwie nie brakuje tematów tabu. Nie chodzi mi o arenę polityczną, a o nas – przeciętniaków. Wstydzimy się mówić:

wypróżnianiu!!!

Temat kupy jest nam całkowicie obcy, a nawet jeśli ktoś go poruszy, obracamy go w żart. Tymczasem nie ma się z czego śmiać. Co czwarty mieszkaniec naszego kraju cierpi na zaparcia! O problemie nie informujemy lekarza. Wstyd jest silniejszy. Pomocy szukamy w aptece. Udajemy się do niej zaraz po zmroku – wtedy, kiedy nie ma ludzi prosimy farmaceutkę o radę . Jeżeli trafimy na taką, która została nią z powołania: jesteśmy uratowani. Rzeczywiście może polecić nam coś skutecznego. Gorzej, gdy za ladą stoi jakiś nieuk – wciśnie nam senes. Produkt sprzedawany w postaci herbatki do zaparzania. Odwadnia, rozleniwia jelita – krótko mówiąc: pogłębia problem zaparć.

Przerwać zmowę milczenia

Przedsiębiorstwo Sanofi postanowiło przerwać zmowę milczenia. Wraz z początkiem roku na ekranach naszych radioodbiorników pojawiła się reklama preparatu Dulcosoft. Zapewne domyślasz się, jakie jest jego przeznaczenie – zaparcia.

Zaparcia

O zaparciach mówi się wówczas, gdy odwiedzasz toaletę rzadziej niż raz na trzy dni. W trakcie wypróżniania odczuwasz ból – stolec jest suchy, niewielkiej wielkości, trudny do wydalenia.

Kto zmaga się z zaparciami?

Zaparcia to dość powszechny problem. Specjaliści twierdzą, że dotyczy ok. 30 proc. mieszkańców naszego kraju. Diagnozowany zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Aczkolwiek najliczniejszą grupę pacjentów stanowią kobiety.

Poznaj przyczynę zaparć

Gros specjalistów twierdzi, że zaparcia są objawem a nie chorobą samą w sobie. Ich pojawienie się może świadczyć o wielu poważnych dolegliwościach. Niekoniecznie tych związanych z układem pokarmowym człowieka. Na szczęście do takiej sytuacji dochodzi niezwykle rzadko. Najczęstszą przyczyną jesteśmy my sami, a konkretnie nasz styl życia:

 • brak aktywności fizycznej
 • słabość do żywności wysoko-przetworzonej
 • zbyt mała ilość wody w diecie
 • lekceważenie potrzeby wypróżniania

Co na zaparcia? Czy Dulcosfot pomoże?

Patrząc na informację zamieszczoną na jego opakowaniu: tak. Zadaniem Dulcosoftu jest:

 • regulacja pracy jelit
 • poprawa komfortu wypróżniania

Czyż nie tego właśnie potrzebujesz?

Zapoznaj się z działaniem preparatu

Dulcosfot to środek w formie proszku przeznaczonego do rozpuszczania w wodzie, soku lub napoju. Zalecany w objawowym leczeniu zaparć. Tłumacząc na język polski: przynosi natychmiastową ulgę – kilka godzin po jego zażyciu odwiedzisz toaletę. Jedna saszetka Dulcosfot zawiera:

 • 10 mg makrogolu 4000,

substancji wykazującej działanie osmotyczno-przeczyszające.

Makrogole

Makrogole to związki chemiczne o budowie liniowej, która umożliwia im wiązanie wody, a co za tym idzie zwiększanie objętości mas kałowych. Nie pobudzają perystaltyki jelit, więc nie uzależniają. Nie są też obserwowane przez nasz organizm – przemykają przez niego niezauważone. Trafiłaś na ideał? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w dalszej części tekstu.

Koszt zakupu

Opakowanie Dulcosfot zawiera dziesięć saszetek. Zapłacisz za nie ok. 20 złotych. Na ile wystarcza? Na 5/10 dni.

Czy Dulcosfot to dobry wybór?

Tak, Dulcosft to dobry wybór. Sprawdzi się u osób, które potrzebują natychmiastowego wsparcia. Choć nie uzależnia, nie powinien być stosowany przez dłuższy okres czasu! Dzięki niemu nie rozwiążesz problemu zaparć, a po prostu go wyciszysz. Wówczas, gdy odstawisz środek obstrukcja wróci. Sądzę, że zależy Ci na trwałych rezultatach.

Co mogę polecić?

Twój układ wydalniczy zasługuje na coś więcej niż chwilowe wsparcie. W związku z tym, chciałabym Ci zaproponować środek, dzięki któremu pozbędziesz się problemu zaparć na stałe. Jest nim Fibre Select.

Fibre SelectTwój sposób na zaparcia

O Fibre Select i jego właściwościach można by napisać książkę, niniejszy tekst jest o zaparciach. Pozwól zatem, że to właśnie na nich się skupię. Choć nie jest idealny, stosowanie wymaga nie lada zaangażowania, jedno jest pewne: niczego lepszego nie znajdziesz. Mam na myśli preparaty, które dają trwałe efekty i nie uzależniają! Zainteresowana?

Siła błonnika

Fibre Select to naturalna formuła, w skład której wchodzą substancje regulujące rytm wypróżnień, usprawniające pracę jelit. Możesz je stosować codziennie. Ryzyko rozleniwienia pracy układu wydalniczego jest zerowe!

 • Mikronizowany błonnik jabłkowy, inulina z korzenia cykorii, mikronizowany błonnik lniany, oligofruktoza z korzenia cykorii, łupina nasienna babki jajowatej

Kompozycja Fibre Select charakteryzuje się ponadprzeciętną zawartością błonnika. Tworzy w naszych jelitach tzw. żelową osłonkę, która zwiększa objętość stolca i ustawia wypróżnianie. Stanowi doskonałą pożywkę dla dobrych bakterii jelitowych – dba o florę bakteryjną, chroniąc tym samym nasz organizm przed wirusami. Większość konsumentów odnotowuje poprawę odporności.

Fibre Select

 • zwalcza zaparcia
 • reguluje rytm pracy jelit
 • oczyszcza organizm z toksyn
 • wspomaga odchudzanie

Fibre Select na zaparcia odchudzanie

Tak to prawda – Fibre Select nie tylko zwalcza zaparcia, ale również ułatwia odchudzanie. Wypełnia żołądek, nie dostarczając przy tym kalorii – nie podlega trawieniu. Oprócz tego:

 • zmniejsza apetyt na słodycze
 • zapobiega wahaniom cukru we krwi
 • zmniejsza wchłanialność tłuszczów oraz węglowodanów zawartych w pożywieniu

W jaki sposób stosować Fibre Select?

Fibre Select należy zażywać trzy razy dziennie – miarkę preparatu (5 g) rozpuścić w 150 ml wody, dokładnie wymieszać i wypić.

Pamiętaj!

Stosowanie preparatów błonnikowych wymaga przyjmowania odpowiedniej ilości płynów! Jeżeli nie będziesz przestać tej zasady, osiągniesz efekt odwrotny od zamierzanego – pogłębisz problem zaprać. 2 litry wody mineralnej dziennie to niezbędne minimum!

Opinie kobiet, które stosowały Fibre Select

Światowa Organizacja Zdrowia zaleca spożywanie 40 g błonnika dziennie.Mając pod ręką Fibre Select bez większych problemów spełnisz ten wymóg. Dalej masz wątpliwości? Spójrz na opinie kobiet, które zdecydowały się na jego zakup. Jestem przekonana o tym, że zmienisz zdanie!

Fibre Select to najlepszy wybór. U mnie zdziałał cuda. Dzięki niemu pozbyłam się problemu zaparć, z którym zmagałam się przez długie lata! Wypróżniam się codziennie.”

Baśka

Choć Fibre Select kupiłam z zamiarem pozbycia się zaparć, zyskałam znacznie więcej – szczupłą sylwetkę. Wyglądam najlepiej w swoim życiu. Płaski brzuch, szczupłe uda, wcięcie w talii. W ciągu trzech miesięcy straciłam 15 kilogramów.”

Joanna

Sposoby na zaparcia – podsumowanie

W dzisiejszym wpisie zostały przedstawione dwa sposoby leczenia zaparć. Jeżeli oczekujesz doraźnej pomocy, postaw na makrogol. Chcesz pozbyć się swoich problemów na stałe? Zainwestuj w Fibre Select!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *