Liporedium – nowy preparat na odchudzanie. Czyli kolejna ściema Aflofarmu

lipPółki apetyczne aż uginają się od suplementów diety wspomagających odchudzanie. Do tego zacnego grona dołączył kolejny – Liporedium. Czy Liporedium ma szanse się przebić? Czym wyróżnia się na tle innych tabletek odchudzających? Zobaczmy!

W jednym opakowaniu preparatu Liporedium znajdziemy 60 kapsułek. Zalecana dawka, to jedna tabletka dziennie. Koszty? Całkiem przystępne. Dwumiesięczna kuracja będzie nas kosztować ok. 20 zł. A jak wygląda skład?

W jednej kapsułce znajdziemy:

– wyciąg z nasion koli błyszczącej – nie wiem, czy producent Liporedium wymyślił sobie ten składnik… ale znalezienie informacji na jego temat jest prawdziwym wyzwaniem! Na temat cola nitida, czyli wyciągu z nasion koli błyszczącej, ani widu ani słychu!!

– wyciąg z owoców pieprzu kajeńskiego – bardzo popularny składnik. Znajdziemy go w praktycznie każdym tabletkach odchudzających.

– wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego – dzięki niemu unikniemy efektu jojo! Prawda jest taka, że to czy dopadnie nas efekt jojo, czy też nie, zależy tylko i wyłącznie od nas! Jeżeli po zakończeniu odchudzania zaczniemy objadać się słodyczami, to i tak przytyjemy! Bez względu na to, czy będziemy brać tabletki Liporedium, czy też nie! Gdyby Liporedium w jakiś cudowny sposób wciągał kalorie z jedzenia i zapobiegał tyciu, to uwierzcie mi, że nie kosztowałby 20 zł… Ba… zrobiłby karierę na całym świecie. Wtedy wszyscy moglibyśmy jeść tony niezdrowego jedzenia i nie tyć!

– wyciąg ze skórek owoców Garcinia cambogia – kolejny, popularny składnik preparatów odchudzających. Ogranicza apetyt i wspomaga spalanie tłuszczu.


Jakie wnioski? Zanim zdecydujecie się na zakup jakiegokolwiek preparatu na odchudzanie przeczytajcie jego skład! Nie warto kupować kota w worku… Liporedium to nowość.. W związku z czym znalezienie opinii na jego temat jest bardzo trudne! Mnie udało się znaleźć jedną. Odsyłam Was do bloga Patrycji, która stosowała ten preparat: ginacekilogramy.pl


   One Comment


  1. Vark
      5 Maj 2017

    Ja bralam Liporedium przez miesiac i bylo dokladnie tak, jak napisalas. Brak spadku wagi.. do tego okropny bol brzucha, wzdecia i gazy!! Nigdy wiecej nie wroce do tego preparatu Generalnie wiekszosc preparatow firmy Afofarm nie dziala! Bez wzgledu na to czy sa na odchudzanie czy na wypadanie wlosow!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *