HydrOff- czyli o tym, jak pozbyłam się pieniędzy, a nie nadmiaru wody z organizmu!

hydroffCo prawda nie jestem blondynką, ale obietnice deklarowane przez producentów suplementów diety łykam, jak młody pelikan… Wierzę w to, że dzięki nim uda mi się schudnąć, a moje włosy staną mocne, gęste i silne… Pomimo tego, że w mojej rodzinie nikt nigdy nie miał bujnej czupryny…. Taka już jest kobieca natura, a w celu pozbycia się kompleksów jesteśmy w stanie zrobić wszystko! O ile w moim czterdziestoletnim życiu udało mi się trafić, na takie które mi pomogły, np. Spirulin Plus, to na swojej drodze spotkałam również te, które okazały się kompletną klapą!!! Mam na myśli tabletki HydrOff!

HydrOff

Na zakup tabletek HydrOff zdecydowałam się wówczas, gdy słynne Hydrominum nie przyniosło oczekiwanych rezultatów…Po powrocie do domu okazało, się te dwa preparaty różni tak naprawdę tylko nazwa!! Skład jest dokładnie taki sam!  Spójrzcie same! Przygotowałam dla Was małe porównanie.

hydrosel

Masakra, co nie?Jak się pewnie domyślacie, ekstrakt z winorośli właściwej to nic innego, jak wyciąg z nasion winogron… Masakra… Przynajmniej mam nauczkę, która brzmi: czytaj skład Ty durna babo!!! Zdawałam sobie sprawę z tego, że skoro Hydrominum nie zadziałało… to w przypadku HydrOff będzie podobnie. No ale cóż.. Wydałam 16 złotych, więc trzeba było wykorzystać opakowanie. Każdego dnia miesiąca brałam jedną tabletkę po to, aby upewnić się w przekonaniu, że HydrOff naprawdę nie działa!!!

Aktualizacja!!!

Dostaję od Was wiadomości dotyczące  preparatu, o którym wspominałam na samym początku wpisu, czyli  Spirulin Plus. Pytacie mnie:

 • jak działa
 • po co go brałam
 • jakie efekty udało mi się osiągnąć

Brałam go przede wszystkim w celu detoksykacji organizmu, który po wakacyjnej diecie był bardzo przeciążony… Lody, gofry, pizza – w taki sposób odżywiałam się przez ostatnie dwa miesiące. Poza tym chciałam wzmocnić odporność i przygotować się na nadejście zimy. Przy okazji udało mi się osiągnąć kilka dodatkowych efektów:

 • schudłam – 4 kilogramy w miesiąc
 • pozbyłam się nadmiaru wody z organizmu, a przy okazji obrzękówspirulin
 • wzmocniłam włosy, skórę i paznokcie
 • dostałam porządny zastrzyk energii

Takie efekty zawdzięczam 30 dniowej kuracji Spirulin Plus, którą postanowiłam przedłużyć o kilka miesięcy. Ze względu na naturalny i bezpieczny skład można ją prowadzić nawet przez cały rok! Oprócz ekstraktów roślinnych, znajdziemy tutaj algi morskie – spirulinę oraz chlorellę, którym preparat zawdzięcza tą całą zdrowotną moc! Są one bowiem prawdziwą bombą witaminową oraz doskonałym źródłem białka!!! Dzięki nim jesteśmy w stanie przeprowadzić porządny detoks naszego organizmu. Wklejam Wam link do strony, na której można kupić te tabletki z 20% rabatem klik. Polecam!


   6 Comments


 1. rijanka
    16 Październik 2017

  Bardzo fajne porównanie… Muszę Ci napisać, że otworzyłaś mi oczy. Od dzisiaj będę czytać składy. Nie tylko produktów spożywczych, ale tabletek również!!!

 2. karsonjuth
    27 Październik 2017

  Matko! Tych tabletek na nadmiar wody to jest chyba z 1000!!! nie wiem, kto wierzy w te bujdy!

  • missmgnet
     10 Listopad 2017

   hahah to prawda 😀 ostatnio odwiedziłam aptekę internetową w celu zakupu takiego środka i myślałam, że dostanę oczopląsu 😀

 3. daria oleg
    20 Listopad 2017

  a moim zdaniem to nie ma czegoś takiego, jak nadmiar wody w organizmie… jest coś takiego jak niezdrowe jedzenie! jak ktoś je sam syf – przetworzone żarcie to czuje się napuchnięty i tyle…

  • kotynia
     29 Listopad 2017

   Muszę Ci przyznać rację. Zaobserwowałam, że jak jem zdrowo to moje ciało wygląda lepiej i ja czuje się lepiej. Jakoś tak lekko – nie muszę walczyć z nadętym brzuchem itp.,, a jak tylko trochę sobie pofolguje to już zaczyna się piekło….

 4. soglamka
    8 Grudzień 2017

  Ja też nie jestem blondyna, a zawsze wierzę w to co napisane na opakowaniu… Przez to jestem cięższa na wadze, a chudsza w portfelu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *